Το Aνδρικό Mπλουζάκι ANTETOKOUNBROS είναι ο τέλειος τρόπος για να αναδείξετε το street style σας και την υποστήριξή σας στους αγαπημένους σας BROS. Κατασκευασμένο στην Ελλάδα από 100% βαμβάκι, αυτό το μπλουζάκι είναι άνετο και κομψό. Το μικρό λογότυπο στο μπροστινό μέρος και το εντυπωσιακό τύπωμα "We are all Bros" στο πίσω μέρος κάνουν αίσθηση όπου κι αν πάτε.
Το πρώτο Μοντέλο φοράει μέγεθος Medium.
Ύψος: 186 εκ.Στήθος: 89 εκ.Μέση: 76 εκ.Γοφοί: 94 εκ.
_________________________________________________
Το δεύτερο Μοντέλο φοράει μέγεθος Large.
Ύψος: 191 εκ.Στήθος: 96 εκ.Μέση: 79 εκ.Γοφοί: 98 εκ.