Αυτό το παιδικό μπλουζάκι ANTETOKOUNBROS είναι ιδανικό για τους μικρούς θαυμαστές των αδελφών Αντετοκούνμπο. Διαθέτει ένα μικρό λογότυπο "We Are All Bros" στο μπροστινό μέρος και ένα μεγάλο στο πίσω μέρος, σε έντονο μπλε χρώμα που ξεχωρίζει. Το T-shirt είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι, καθιστώντας το μαλακό και άνετο. Επίσης, ιδανικό για καθημερινή χρήση και είναι ένας πολύ καλός τρόπος για να δείξετε την υποστήριξή σας στους αδελφούς Αντετοκούνμπο και το μήνυμά τους για ενότητα!
- Made in Greece
- Σχεδιασμός με λαιμόκοψη για κλασική εμφάνιση
- Λογότυπο We are all Bros μπροστά και πίσω
- Μπλε χρώμα
- Κατασκευασμένο από μαλακό και αναπνεύσιμο 100% βαμβάκι