Αυτό το λευκό t-shirt για κορίτσια από την ANTETOKOUNBROS διαθέτει ένα εντυπωσιακό print στο μπροστά μέρος που απεικονίζει μια Καρδιά με Φτερά και το λογότυπο "Build Your Legacy". Αυτό το ενδυναμωτικό μήνυμα είναι μια υπενθύμιση στα κορίτσια ότι μπορούν να πετύχουν οτιδήποτε βάλουν στο μυαλό τους.
Επίσης είναι κατασκευασμένο από 100% Βαμβάκι στην Ελλάδα, ώστε να είστε σίγουρες ότι είναι μαλακό, άνετο και ανθεκτικό. Επίσης, πλένεται στο πλυντήριο, ώστε να είναι εύκολη η φροντίδα της.
- Made in Greece
- Λαιμόκοψη
- Σχέδιο Φτερά στην Kαρδιά
- Σλόγκαν "Build your Legacy"
- Λευκό χρώμα
- 100% βαμβάκι