Παιδικό Παντελόνι Φόρμας Loose We are all Bros Μαύρο
Αναβαθμίστε το street style του παιδιού σας με τη φόρμα της ANTETOKOUNBROS με ελληνικό σχεδιασμό. Κατασκευασμένο στην Ελλάδα, αυτό το παντελόνι συνδυάζει την άνεση με την αστική χαλαρότητα. Η ελαστική μέση, οι τσέπες για τα χέρια και το logo "We are all Bros" στο αριστερό πόδι προσφέρουν λειτουργικότητα και trendy vibes. Σε κλασικό μαύρο χρώμα, αυτή η ευέλικτη φόρμα διαθέτει ελαστικές μανσέτες για άνετη εφαρμογή. Κατασκευασμένη από κορυφαίο μείγμα 70% βαμβάκι/30% πολυεστέρα, εξασφαλίζει απαλότητα, ανθεκτικότητα και στυλ για κάθε casual περίσταση.
Size Guide
ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ:
BAB31WAAB-010
Υλικό:
Το μοντέλο φοράει: